Доставка

Доставка по Україні безкоштовна від 5000 грн

Доставка здійснюється особистим транспортом компанії Матролюкс, найманим транспортом або через кур'єрську службу доставки Нова Пошта до будь-якої точки України.

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 5000 ГРНБЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА У БУДЬ-ЯКЕ МІСТО УКРАЇНИ*.
*У великі міста України. Адресна доставка в села та селища міського типу здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта»/»Міст-Експрес» — вартість уточніть, будь ласка, у менеджера магазину.

Вартість занесення/підйому в квартиру (Нова Пошта/Міст-Експрес): підйом на поверх – 120 грн. за 1 поверх.
Доставка товару на перший поверх або до ліфта оплачується як один поверх підйому.

Самовивіз

Зручний, безкоштовний та швидкий спосіб отримання замовлення.

- м. Дніпро, вул. Миколи Руденко, 53 (Понеділок-п'ятниця з 9:00-18:00)

м. Київ, вул. Червоноткацька, 46 (Понеділок-п'ятниця з 9:00-18:00)

- м. Одеса, Миколи Боровського 37, завод Мікрон (понеділок-п'ятниця з 8:00-17:00)

- м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 302, заїзд з вул. Галицькій від Галицького базару (понеділок-п'ятниця з 9:00-18:00)

- м. Івано-Франківськ вул. Левинського, 1 (Понеділок-п'ятниця з 9:00-18:00)

- м. Вінниця, вул. Сергія Зулинського, 44 (Понеділок-п'ятниця з 9:00-18:00)

Правила отримання товару під час кур'єрської доставки

У разі доставки товару кур'єрською службою в момент отримання товару перед тим, як підписати товарно-транспортну накладну (далі - ТТН), Покупець обов'язково повинен перевірити цілісність упаковки.

Якщо упаковка пошкоджена (подряпана, потерта, порвана, надірвана, м'ята, промокла, в коробці дірки тощо) або не пошкоджена, Покупець розкриває її і переконується, що товар цілий (не пошкоджений).

Кількість виробів та відсутність на них пошкоджень Покупцю необхідно перевірити у присутності кур'єра.

Тільки після того, як Покупець переконається, що товар не пошкоджений, він підписує накладну кур'єрської служби (ТТН). Якщо, здійснюючи огляд, Покупець виявив дефект (порушення цілісності упаковки або самого товару) - він вимагає у працівників служби доставки спеціальний бланк: Акт приймання-передачі (складається у двох примірниках та описуються усі пошкодження). Покупець має право відмовитися від прийому пошкодженого товару, але акт приймання-передачі про відмову має бути складений та переданий продавцю протягом 1-2 календарних днів. У разі виявлення Покупцем пошкоджень частини вантажу необхідно відмовитися від усього вантажу, не можна прийняти вантаж частково і відмовитися від залишку.

У разі невиконання Покупцем дій описаних вище та прийняття ним товару у пошкодженій упаковці, претензії щодо якості товару Продавцем не приймаються.

Умови доставки діють при оформленні замовлення в інтернет-магазині  matroluxe.ua.</ >

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ!
Матрас є постільною приналежністю! Відповідно до “Закону про захист прав споживачів”, після розкриття упаковки повернення або обміну — не підлягає.

Покупці мають право обміняти або повернути куплений у нас матрац протягом перших 14 днів після покупки, якщо упаковка не була порушена.

Увага! Умови повернення матраца:
 - цілісність упаковки ОБОВ'ЯЗКОВО!
 - заводське маркування!
 - заводське упаковка!

У разі порушення будь-якого з пунктів — товар не буде прийнято.

Всі дії відбуваються відповідно до “Закону про захист прав споживачів”. Обмін та повернення товару належної якості може проводитись протягом 14 днів з дня покупки.
У разі повернення або обміну, доставку чи оплату доставки бере на себе покупець.